Diamantová masáž

Luxusní kombinace pro Vaši krásu a duševní pohodu.

 

Rafinované spojení luxusu, vůně a hřejivé masáže je opravdovým pokušením. Blahodárný vliv vzniká tím, že peelingy a vhodně zvolené oleje, jako je například čokoláda, nebo peeling z mořských řas, levandule a obsahují antioxidanty, které působí proti stárnutí. Během několika minut se Vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Kůži se vrátí pružnost, jemnost a pomáhá redukovat celulitidu. Ošetření začíná vybraným peelingem, následuje masáž celého těla, zvoleným olejem a v průběhu procedury si dopřejete i zábal zad, dle výběru. K této masáži patří i akupresurní masáž nohou, obličeje a pokožky hlavy. K masáži patří i velmi příjemná hudba a důkladné, ale jemné doteky, které napomáhají jak k uvolnění svalů, tak i ke zklidnění psychiky. Vřele doporučuji, jelikož se jedná o jednu z nejpříjemnějších, nejdelších a nejúčinnějších masáží z mé nabídky.

Je možné si vybrat z více druhů:

 

1/ Celotělový čokoládový peeling, čokoládová masáž a čokoládový zábal
Ošetření začíná čokoládovým peelingem, následuje masáž celého těla čokoládovým olejem a v průběhu procedury patří i zábal zad z pravé čokolády. K této masáži patří rovněž akupresurní masáž obličeje a pokožky hlavy.

 

2/ Celotělový levandulový peeling, aroma masáž a levandulový zábal. 

Ošetření začíná Levandulovým peelingem, následuje masáž celého těla aroma olejem a v průběhu procedury patří i zábal zad z levandule. K této masáži patří i akupresurní masáž obličeje a pokožky hlavy.

 

3/ Celotělový peeling z mořských řas, aroma masáž a aroma zábal zvolený dle potřeby klienta.

Ošetření začíná peelingem z mořských řas, následuje masáž celého těla aroma olejem a v průběhu procedury patří i zábal zad z aroma olejů, které jsou vybrány dle potřeby klienta. K této masáži patří i akupresurní masáž obličeje a pokožky hlavy.
 

Doba trvání: 90 minut