Medové detoxikační doteky

Chcete-li si dokonale vyčistit své tělo od škodlivin, vyzkoušejte medové detoxikační doteky. Med se používal od nepaměti jako pochutina, lék, ale také jako kosmetický prostředek. Kleopatra i královna ze Sáby by mohly vyprávět. Masáž se aplikuje při lehu na břiše a to jen v oblasti zad, zvlášť páteře, kde se nachází nejvíce nervových zakončení, která ovlivňují většinu vnitřních orgánů v těle. Detoxikací se lidské tělo očišťuje, a to tak může lépe fungovat. Samotná masáž trvá 60 minut dle potřeby klienta a provádí se speciálními hmaty, kterými se med vtlačí do pokožky, tak se dostává se do hlubších vrstev tělesných tkání a následně se metodou pumpování dostává i s toxiny ven z těla. Po detoxikační kůře se zbylý med setře vlhkým ručníkem a klient by se neměl toho stejného dne omývat kosmetickými přípravky, maximálně vodou. Medovou masáž doporučuji svým klientům jako prevenci, ale také jako léčebný prostředek při následujících potížích:
potíže s klouby (při bolestech a revmatismu), při nedostatku energie, důležitých minerálních látek vitamínů, dále při narušeném imunitním, či nervovém systému (deprese, zvýšená nervozita), na odstranění bolesti hlavy, trávicích potížích (žaludeční a střevní potíže) a při nespavosti, při nezdravém životním stylu a dlouhodobému stresu, pomáhá u nemocí s ledvinami a játry stejně jako při ženských nemocech, příp. trpíte-li chronickou rýmou či únavovým syndromem.

A jak často by se měla medová detoxikační kůra podstupovat?
Pokud jste nikdy detoxikaci nepodstoupili, doporučuje se medová detoxikace 1x měsíčně po dobu několika, nejméně 3 po sobě jdoucích měsíců, ideální je podpořit tuto proceduru i doplňky stravy na pročištění střev a dodání minerálů a vitamínů.

Neváhejte a dopřejte si sladkou detoxikační kůru a vyčistěte své tělo od škodlivin, které vás zatěžují a obtěžují.

 

Doba trvání: 60 minut.